Prečo práve prírodnú kozmetiku Oriflame?

S NAMI JE TO VŠETKO O VÁS! Klikni na link a dozvieš sa viac!

Ak ťa príležitosť zaujala, kontaktuj ma a staň sa poradcom Oriflame.

Získaš členstvo v KLUBE ARDOUR a EXTRA VÝHODY, ktoré nikde inde NENÁJDEŠ.

http://sk.oriflame.com/recruits/

http://sk.oriflame.com/about

Zaregistrovať sa ako nový poradca sa oplatí

 

  • Získajte zľavu 20% na všetky výrobky.
  • Jedinečná príležitosť zarobiť peniaze a zabaviť sa!
  • Majte prístup ku všetkým našim programom o obchode, kozmetike a zdraví!

 Prečo sa stať poradcom/poradkyňou Oriflame?

- hľadáš kvalitnú kozmetiku za prijateľnú cenu?

- chceš byt stále mladá/mladý a cítiť sa lepšie?

- chceš mať viac času na seba, rodinu a priateľov?

- chceš sa stretávať s novými ľudmi a zabávať sa?

- chceš sám rozhodnúť koľko zarobíš?

- chceš byť sám sebe šéfom?

Ak aspoň JEDNA odpoveď na otázky bola KLADNÁ tak neváhaj a ukážem ti ako to spolu dokažeme, naučím ťa predávať PRÍRODNÚ kozmetiku Oriflame, získavať ZĽAVY, ALEBO budovať svoj TEAM ľudí, svoju KARIÉRU, čerpať mnohé výhody a ZARÁBAŤ, kontaktuj ma tempore@seznam.cz

10 dôvodov, prečo nakupovať z katalógu Oriflame

1. Každé tri týždne je k dispozícii nový tlačený aj online katalóg s viac ako 800 úžasnými výrobkami, od základných produktov až po luxusné kolekcie vôní a módnych doplnkov.

2. V každom katalógu nájdete v priemere 20 nových produktov s najaktuálnejšími tipmi a radami od profesionálnych expertov.

3. Nakupujte šikovne - kupujte vysoko kvalitné výrobky za atraktívne ceny.

4. Počas vášho stretnutia vám vaša kozmetická poradkyňa pomôže vybrať výrobky ušite priamo na vašu mieru.

5. Nakupujte priamo v pohodlí vášho domova. Objednávať si môžete kedykoľvek emailom, na stretnutí s poradkyňou, alebo tak, že jej zavoláte. Vaše výrobky vám budú dodané až ku dverám!

6. V rámci 100% záruky spokojnosti  môžete neporušený výrobok vrátiť svojej kozmetickej poradkyni do 14 dní od zakúpenia alebo ak ste ho použili, maximálne v objeme 30%. 

7. Naše výrobky môžete otestovať – požiadajte svoju kozmetickú poradkyňu o vzorky výrobkov a otestujte aj navoňané stránky v katalógu.

8. Chcete sa cítiť ako skutočná hollywoodska hviezda? Objavte naše špeciálne kolekcie odporúčané celebritami, ako sú Demi Moore či Monica Bellucci.

9. Naše výskumné a vývojové centrum neustále vyvíja nové produkty a zdokonaľuje existujúce tak, že kombinuje to najlepšie z prírody s najnovšími vedeckými poznatkami, všetko v súlade s nariadeniami EÚ.

10. Záleží nám na našej planéte a ľuďoch žijúcich na nej. Kupovaním našich výrobkov podporíte rôzne charitatívne projekty a pomôžete nám chrániť životné prostredie. Tu sa však nadšenie nekončí! Ešte väčšie možnosti a výhody na vás čakajú, ak sa stanete kozmetickou poradkyňou/poradcom Oriflame!

 

 Túto stránku prevádzkuje nezávislý kozmetický poradca Oriflame. Upozorňujem, že toto nie je oficiálna stránka firmy Oriflame Slovakia s.r.o.. Oficiálnu stránku Oriflame nájdete na adrese www.oriflame.sk.  Zdroj obrázkov produktov a popisov k produktom: www.oriflame.sk